Rant: I paid $22 for a "meal prep kit" at the store in Boise and it was 4 tiny carrots
My wife and I did the math and that same $22 fills a whole grocery bag of real veggies at the market down the street. Has anyone actually found one of these kits that beats just buying the stuff yourself?